Kategorie

Waterman Carene


luksus na wyciągnięcie ręki
 
Parker Urban Pióro+Długopis+Ołówek Fashion różowy

Dostępność:  (0 szt.)
szt.
Cena netto: 267,48 zł 329,00 zł

Zestaw Pióro+Długopis+Ołówek Parker Urban Fashion różowy CT(chromowe wykończenia)

 

  URBAN to zupełnie nowa generacja artykułów piśmienniczych,która proponuje nowoczesny styl pisania i tworzy nowe zasady.Połączenie ergonomii i sztuki zaowocowało niekonwencjonalnym,doskonale wyważonym,modelem  w kształcie pocisku.Tam gdzie wizerunek jest wszystkim,a jakość elementem kluczowym,wybierz nowoczesną serię Urban.Zaprojektowany by robił wrażenie,wykonany by spełniał najwyższe wymagania.

Metalowy korpus pokryty warstwą czerwonego połyskliwego lakieru.Pióro ze stalówką o grubości F(Fine)-cienką.Długopis z obrotowym mechanizmem wysuwania wkładu. Ołówek z dwu skokowym mechanizmem przyciskowym z ciągłym podawaniem grafitu, pierwszy skok  obniża podajnik grafitu, drugi podaje grafit. Grafit i podajnik cofają się w całości, co zapobiega uszkodzeniom .Standardowy grafit HB 0,5 mm.

  

 Idealny  prezent dla ukochanej osoby,szefa,współpracownika.

 

 
    
Zestaw jest zapakowany  w oryginalne etui prezentowe Parkera.Stalówka w rozmiarze F(Fine)-cienka.Pióro przystosowane do pracy z nabojami i tłoczkiem.Do długopisu  pasuje standardowy wkład.Długopis z wkładem.Powłoka(połysk) elementów zestawu mogą się nieco różnić między sobą.Grafit startowy 0,5mm HB.Dodatkowo nabój startowy,gwarancja międzynarodowa 2+2 lata.